אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

גיזום עם מנוף

 
יש לידכם עצים גבוהים ואתם זקוקי לשירותי גיזום עם מנוף? אריאל הגוזם עומד לרשותכם לצרכים פרטיים, ציבוריים או עסקיים. פנו אל אריאל הגוזם בטלפון 2962207 – 052,
 או השאירו פרטים באתר ואנחנו ניצור איתכם קשר מיידי!
 
 
לעצים גבוהים מומלץ להשתמש בגיזום עם מנוף
 
 
 
פינוי גיזום ע"י מנוף
 
 
 
אריאל שוגרמן מציע שירותי גיזום עם מנוף לצד כריתת עצים, גיזום עצי נוי, פרי ודקלים, איסוף וריכוז גזם, ניקוי עצי דקל, עיצוב שיחים וטיפול בגדרות חיות. יחד עם זאת, אריאל הגוזם מודע לדרישות הייחודיות של גיזום עצים גבוהים.

מדוע גוזמים עצים גבוהים?


יש צורך בכלים מיוחדים על מנת לבצע גיזום של עצים גבוהים. הגישה אל עצים גבוהים דורשת מנוף איכותי ובטיחותי, המאפשר לגוזם להגיע גם אל האזורים הפנימיים של העץ. יתרה על כך, בעת גיזום של עצים גבוהים לא תמיד קל לעקוב אחר הנשורת והפסולת. גיזום שאינו מתבצע בצורה מקצועית מסכן לא רק את הגוזם, אלא גם את העוברים והשבים. ניתן למצוא עצים גבוהים ומסוכנים בתוך אזורים עירוניים, בסמוך אל מושבים ואפילו בתוך גינות פרטיות. רק איש מקצוע מהסוג של אריאל הגוזם יודע כיצד להתמודד עם עצים גבוהים, ולגזום אותם מבלי לפגוע בתשתית.

היתרון של אריאל הגוזם


אריאל הגוזם פועל כבר שנים רבות בתחום העצים. לאריאל הגוזם צי של כלים הנדסיים מתקדמים, אשר המטרה שלהם היא בין היתר גיזום עצים גבוהים. חשוב לבצע גיזום עם מנוף עוד לפני בוא החורף, ולא כדאי להמתין לסערות, גשמים או תנאי מזג אוויר קיצוניים. עץ גבוה הוא מרכיב אסתטי חיוני, ומהווה חלק בלתי נפרד מהשמירה על איכות הסביבה, אך היעדר גיזום מסכן את האזרחים.


פנו עוד היום אל אריאל, ובואו להתייעץ עם איש מקצוע לגבי גיזום עם מנוף!
צלצלו עכשיו: 2962207 - 052
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים