אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

גיזום עצים אורבני

 

זקוקים לגיזום עצים בשדרה, רחוב או פארק ציבורי?

פנו אל אריאל הגוזם, שיבצע את העבודה במהירות, ביעילות וללא נזקים מיותרים!

התקשרו, ללא היסוס: 2962207 - 052

 
 דוגמא של גיזום עצים אורבני
 

גיזום עצים אורבני

 
לעצים יש חשיבות עצומה לכל סביבה, אבל חשיבותם עולה מאוד בתוך שטח אורבני. הסיבות לכך רבות וחלקן קשורות לשיפור באיכות האוויר מאחר והעצים הם אלו שמספקים חמצן חיוני. חשיבות נוספת קשורה לנוף הסביבתי ועצים ירוקים ופורחים תורמים רבות לכל רחוב, שכונה, פארק תעשייתי ועוד. עצים וסביבה ירוקה תורמים גם רבות לתדמית של ישוב עירוני: שדרות עצים שנמצאות על כביש גישה לישוב, פארק טבע שיש בו עצים שמצלים על היושבים ועוד. עץ הוא גם סוג של סמל ודוגמא בולטת לכך היא עצי השקמים בתל אביב
 

טיפול קבוע

 

יחד עם זאת, יש צורך לטפל בעצים באופן קבוע מסיבות רבות. עץ זקן ומבוגר צריך לכרות חלקית או בשלמות בגלל סכנת קריסה על אנשים ורכוש. עץ ענק ורב ענפים מונע הגעת אור שמשלצמחייה אחרת ועלול לפגוע במרקם הטבעי של הפארק. ישנם עצים שעליהם מקננות להקות ציפורים קולניות ומלכלכות, או עצים שמלאים בפירות שנושרים ומלכלכים. ענפי עצים גבוהים עלולים לפגוע בחוטי חשמל וקווי מתח גבוה, ובמקרים חמורים, לקרוס עליהם ולגרום לנזקים.
גיזוםעצים לצורך נוי
כדאי לגזום עצים גם בגלל הצד האסתטי שבדבר. ניתן לעצב עצים על ידי גיזום מתאים, רצוי להוריד ענפים יבשים שפוגעים במראה הירוק של העץ ועל ידי סילוקם גם מסייעים לבריאות העץ. מקובל להוריד ענפים מבוגרים, ובכך, לתרום לצמיחת העץ. ענפים אחרים פורצים במקומות אחרים ותורמים למראה הירוק שלו. כל הנושאים הללו חשובים מאוד במרחב האורבני הצפוף ואת כל הפעולות הללו רצוי להזמין מכורת עצים מקצועי אשר עובד  על פי אישורים מהרשות המקומית.
עבודה זהירה
גיזום עצים וכריתתם הינה עבודה שצריך לעשותה בזהירות ובתשומת לב. יש עצים גדולים וכבדים שעלולים לגרום נזק לרכוש ואף לסכן אנשים. לכן, בכריתת עץ מטפל צוות עובדים מיומן.לעיתים, יש צורך לכרות את העץ בחלקים, ובמקרים רבים, צריך לבצע כריתה בגובה תוך היעזרות בסולמות ובמנופים. יש מקומות שבהם אין גישה טובה לעץ וצריך לתכנן היטב את העבודה. בשל כל אלה, גיזום עצים צריך להיעשות בזהירות אבל גם עם חוש אסתטי מתאים כדי שהתוצאה הסופית תהיה יפה לעין. 

 
לגזום, או לא לגזום - זאת השאלה! ובכן, לאריאל הגוזם יש תשובה. אריאל ישמח לבחון את העץ/ים ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע העבודה במהירות וביעילות.
התקשרו עוד היום: 2962207 - 052

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים