אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

גיזום עצי זית

 
אריאל הגוזם מתמחה בתחום וישמח לבצע עבורכם גיזום עצי זית מקצועי, תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות ומבלי לגרום נזק לעצים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי גיזום דקלים חייגו עכשיו 5740916 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
גיזום עצי זית נחוץ במקרה של הפרעה לסביבה
 
עצי זית הם מן העצים העתיקים והאופייניים ביותר לאזורנו. הוא נחשב לאחד מן הסמלים של ארץ ישראל ואף נמנה עם שבעת המינים. עצי הזית היו כה חשובים לתרבות היהודית, עד כי מלכים היו נמשחים למלוכה עם שמנו. לעץ הזית לוקח שנים גם מראם האסתטי והמפותל תורם לפופולריות שלהם. עץ זית יכול לחיות למעלה מ-1,000 שנה ולעתים אף 2,000 שנים. לפיכך, הם מביעים גם השתקעות וקשר לאדמה.
 

מתי גוזמים עצי זית?

 
כעקרון, אין צורך בגיזום עץ זית, אלא אם כן ענפיו מפריעים לגורמים כגון מבנים, כבישים וחניות וכדומה, או כאשר מעוניינים להרחיק ענפים לא יפים, או חולים. יחד עם זאת, במידה שהחלטתם לגזום עץ זית, מן הראוי לעשות זאת באופן נכון ולהפקיד את העבודה בידי איש מקצוע מנוסה ומיומן בלבד. גיזום מאולתר, או כזה אשר נעשה על ידי גוזם לא מקצועי, עלול להסב לעץ נזק בלתי הפיך, הן מבחינה אסתטית והן מבחינת בריאותו.
 

גיזום אצל אריאל הגוזם

 
אריאל הגוזם מספק שירותי גיזום מקצועיים לעצים מכל סוג, לרבות עבודות גיזום באמצעות מנוף. עם ניסיון רב שנים בתחום, לאריאל מערך נרחב של כלים הנדסיים מתקדמים, המגובים בידע מקצועי נרחב לא פחות. השילוב של השניים מאפשר לו לספק ללקוחותיו שירותי גיזום בסטנדרט גבוה – דבר שחשיבותו רבה בייחוד כאשר מדובר במשימות כגון גיזום עצי זית. אריאל יבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, על מנת ליישם את המטרה שלשמה נדרשה העבודה, תוך הימנעות מקסימלית מהסבת נזק לעץ, למראהו ולסביבתו.

לא בטוחים האם כדאי או צריך לגזום? אריאל ישמח לעמוד לשירותכם, להשיב על כל שאלה, לבחון את המקרה ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי לגופו של עניין. כמו כן, תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע העבודה במהירות וביעילות.
 
אם גם אתם מעוניינים בשירותי גיזום עצי זית מקצועיים – חייגו עכשיו 5740916 - 03
ואריאל הגוזם ישמח מאוד לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים