אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

גיזום עצי פרי

 

יש ברשותכם עץ פרי שברצונכם לגזום? אם אתם רוצים ליהנות מפרי עמלכם,

פנו אל אריאל הגוזם, שיבצע את העבודה במהירות, ביעילות וללא נזקים מיותרים!

התקשרו, ללא היסוס: 2962207 - 052

 
גיזום עצי פרי עוזר לעץ לצמטח בצורה יותר בריאה וכך להניב יותר פירות
 

גיזום עצי פרי למגוון מטרות

 
מי מאתנו לא חולם ליהנות מפירות טריים, הישר מן העץ? אבל בשביל ליהנות מן הפירות יש להעניק לעצים את הטיפול הדרוש להם, ובמסגרת זו, גם לגזום אותם מדי פעם בפעם. ביצוע הליך זה יכול להיות חיוני לבריאות העץ ולאיכות הפרי, והוא יכול להתבצע במטרה להגן על הסביבה ועל העוברים ושבים, במקרה של ענפים מסוכנים.
 

מתי גוזמים עץ פרי

 
ריענון – הסרה של ענפים מתים, או ענפים צעירים שנשאו פרי אבל איבדו את חיוניותם. תהליך זה חיוני על מנת לאפשר לעץ להתאושש במהירות ולהניב רבים וטובים יותר. רבים חוששים שגיזום העצים אינו טבעי עבורם ותוהים מדוע לא לתת לטבע לעשות את שלו. התשובה לכך היא פשוטה בסך הכול – ניתן לנהוג גם כך, אלא שרצונו של הטבע לא תמיד עומד בכפיפה עם רצוננו אנו. גם עץ חולה ו/או שאינו מניב פירות הוא דבר טבעי.

הרחקת מחלות – הסרת ענפים חולים יכולה להציל עצים מהתפשטות הנגע לשאר העץ, ולעתים גם מעץ לעץ. יחד עם זאת, גם גיזום ענפים חולים דורש ידע מקצועי, להשגת התוצאות המבוקשות מבלי לסכן את העץ או את סביבתו.

עיצוב – גיזום למטרות עיצוב וכיוון הצמיחה, על מנת לכוון את העץ לכיוון מסוים או בצורה מסוימת. גיזום זה מקובל מאוד בסביבה העירונית ומאפשר לעיר ולטבע לגור זה לצד זה בשלום. למותר לציין כי מומלץ להשאיר משימה זו לגוזמים מקצועיים, כיוון שגיזום לא נכון, לא זאת בלבד שלא יניב את התוצאה הרצויה, אלא שגם עלול לסכן את העץ ואת השוכנים והעוברים בקרבתו.

קיצור ענפים – יש עצי פרי רבים שאוהבים להשתלט על סביבתם בניגוד לעיצוב העץ, קיצור ענפים פשוט נועד לקצר ענפים, כך שלא יפריעו לסביבותיהם, או כדי למנוע מהם להפר את האיזון של העץ ולהביא לקריסתו. במקרים רבים, מקצרים או מסירים כליל ענפים לקראת החורף – זמן מועד לתאונות.

דילול העץ – הטבע תחרותי ואינספור תחרויות קטנות וגדולות מתנהלות בו כל העת, גם כשאנו לא מודעים לכך. כך, למשל, ענפים מתחרים זה בזה על אור השמש, על מים וכן הלאה. דילול העץ ע"י גיזום מאפשר לקרני השמש החיוניות להגיע גם לאזורים אחרים של העץ, ולעודד בכך את צמיחת הפירות. כמו כן, מדללים ענפים כאשר רוצים שעצים לא יחסמו את כל אור השמש לגינה ולבית.

הרחקת מזיקים – ישנם עצי פרי המהווים מוקד משיכה מזיקים שונים. במקרים אלו, הטיפול יכול להיות כפול וכלול: הגנה על הפירות בזמן צמיחתם והסרת ענפים המספקים למזיקים אטרקציה או מקום מסתור, כאשר נגמרים הפירות, או שלא מעוניינים בהם עוד.
 
לגזום, או לא לגזום - זאת השאלה! ובכן, לאריאל הגוזם יש תשובה. אריאל ישמח לבחון את העץ/ים ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע העבודה במהירות וביעילות.
התקשרו עוד היום: 2962207 - 052

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים