אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

העתקת עצים

 
מחפשים אחר שירותי העתקת עצים ולא מכירים אף מומחה בתחום? אריאל הגוזם מציע לכם שירות אמין, מקצועי ובטוח! צלצלו עכשיו 2962207 – 052 או השאירו פרטים באתר, ונספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד!
 
העתקת עצים זו עבודה למקצוענים
 
העתקת עצים היא פעולה הדורשת שילוב נדיר בין כלים הנדסיים כבדים, עדינות ויכולת יצירתיות. נהוג לבצע העתקה של עצים בעיקר בעת בניית תשתיות, כגון סלילת כבישים או הקמת מתחמי בילוי, מדרכות וכדומה. העתקת עצים באה לענות על צרכים סביבתיים מבלי לפגוע באינטרסים של הציבור. בזכות העתקה של עצים ניתן להמשיך ולשמור על איזון אקולוגי, להפוך את הסביבה למקום נעים יותר, וליהנות מתכונות אסתטיות ייחודיות.

כך מעתיקים עצים


הסוד של העתקת עצים מוצלחת הוא הקפדה על הפרטים הקטנים. בהעתקת עצים אין מקום לפעולה אגרסיבית מדי. בשלב הראשון צריך איש מקצוע מנוסה מהסוג של אריאל הגוזם להגיע אל המקום. לאחר מכן, אריאל הגוזם מזהה את סוג העץ ואת המאפיינים שלו. בשלב הבא מפעיל אריאל הגוזם צוות מקצועי לצורך ניתוק העץ והעתקתו.

שומרים על העץ ועל עצמנו


לכל אורך התהליך שומר אריאל הגוזם על אמצעי הבטיחות הדרושים. בעזרת השירות הייחודי של אריאל הגוזם ניתן להעתיק עצים מאזורים צפופים ועירוניים. זו הסיבה שכיום פונים אל אריאל הגוזם לקוחות פרטיים, מוסדיים וציבוריים. אריאל הגוזם מוכיח מיומנות נדירה, ומשתמש ביכולות שלו לצורך העתקה של עצים מבלי לפגוע בשורשים או בתשתית.

העברת עצים ממקום למקום משאירה בידי הלקוחות סל אפשרויות. ניתן להעתיק עץ מגינה בבית פרטי אל בית חדש, להעביר עץ ממסלול של כביש מהיר אל פנים העיר, או לשפץ אזורים ישנים.


משתמשים בהעתקת עצים לעיתים קרובות? כדאי לשמור את מספר הטלפון של אריאל הגוזם
וליצור קשר במידת הצורך - 2962207 – 052.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים