אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

כריתת עצים

 
מחפשים אחר שירותי כריתת עצים, ולא יודעים מה קובע החוק? אריאל הגוזם הוא ספר צמרת, שישמח להעמיד לרשותכם כלים מתקדמים, ניסיון משמעותי, וידע מקצועי לטיפול בעצים.
צלצלו עכשיו 2962207 – 052, או השאירו פרטים באתר, ואנחנו ניצור אתכם קשר!
 
כריתת עצים זה עסק למקצוענים
 
על פי החוק בישראל יכולים רק בעלי רישיון והסמכה לעסוק בכריתת עצים. המשרד להגנת הסביבה ומנהל מקרקעי ישראל הם הגופים האחראיים על העצים ועל הפיזור שלהם ברחבי הארץ. בתוך הערים הגדולות ירושלים, חיפה ותל אביב פועלות ועדות מיוחדות, הקובעות מתי ואילו עצים לכרות. הכריתה היא פעולה מורכבת הכרוכה בסיכונים רבים.
 
 

כריתת עצים - איך עושים זאת בצורה בטיחותית?

 
המשמעות של החוק היא, שגם עץ בתוך גינה פרטית לא ניתן לכרות באופן עצמאי. רק איש מקצוע, המכיר את התחום, יודע כיצד לבצע כריתה מבלי לפגוע בתשתיות, מבלי לסכן את העוברים והשבים, וכמובן מבלי לסכן את עצמו. אריאל הגוזם מציע שירותי כריתת עצים בכל רחבי הארץ. הוא מתמחה בשירות עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, ומקפיד על קריטריונים מחמירים.
 
 
 
כריתת עצים ע"י מסור חשמלי בצורה בטיחותית
 
 
 

מתי צריך לכרות עצים?

 
עצים ממלאים תפקידים רבים וחשובים הן בעיצוב הנוף והן במערכת האקולוגית. עם זאת, הם עלולים להוות סכנה חמורה לבריאות ולרכוש, ואז יש צורך בכריתת עצים. הסכנה הגדולה ביותר מתרחשת כשענפי העצים מגיעים לקווי חשמל והענפים עלולים לפגוע בכבלים. חשיפה או קריעה של כבלי חשמל עלולה להוביל לפגיעות חמורות ביותר בגוף.

סכנה נוספת מתרחשת כשהעצים נשברים או מתעקמים בעקבות סערות, וחודרים לבתים, מגיעים לכבישים ולמקומות לא רצויים נוספים. במרבית המקרים, כדי להרחיק את העצים השבורים, יש צורך לכרות אותם.

כשהעצים מקבלים מחלות, יש לטפל בהן באופן מיידי. לעתים, המחלות יהיו קשות וכאלו שאינן ניתנות לריפוי, ואז יש לבצע כריתת עצים במטרה למנוע מהמחלה להתפשט לצמחייה סמוכה.

העצים יכולים לשמש גם כר פורה להתפתחות של בעיות מזיקים, ובדגש על עכברים ועטלפים. ענפי העצים משמשים מסתור למזיקים שונים, שעלולים להגיע לבתים ולגרום לבעיות תברואתיות. אם העץ מוביל להתפתחות של מזיקים המסוכנים לבריאות האדם – יש לכרות אותו.
 

אישור כריתת עצים

 
 
כריתת עצים איננו דבר של מה בכך, וחלק מהעצים אסורים לכריתה על פי החוק. העצים האסורים לכריתה הינם עצי פרי (איסור זה מוכר לנו אפילו מהתנ"ך) ועצים בוגרים – שאלו הם עצים בגובה של 2 מטרים, וכאלו שהגזע שלהם בגובה של 130 ס"מ מגיע לקוטר של 10 ס"מ לפחות. אם בכל זאת יש צורך חיוני בכריתה של אחד מסוגי העצים הללו, יש לפנות לפקיד היערות לצורך קבלת אישור מיוחד לכריתת עץ. הדבר אמור הן לגבי עצים שגדלים בשטחים ציבוריים ונמצאים באחריות העירייה והן כאלו שגדלים בשטחים פרטיים. לפרטים נוספים ומילוי הבקשה לחצו כאן.
 
 
 
יש לכרות עצים חולים, אך תמיד חובה לבקש אישור מיוחד לכריתת עץ
 
 
 

גלריית כריתת עצים מעבודותיו של אריאל הגוזם:

 
 

אריאל הגוזם הוא גם אריאל הכורת

 
עם אריאל הגוזם תוכלו לצרף שירות כריתת עצים אל גיזום עצי נוי, פרי ודקלים, איסוף וריכוז גזם, ניקוי עצי דקל, עיצוב שיחים וטיפול בגדרות חיות. נהוג לבצע כריתת עצים בסוף הקיץ, וכאשר מזג האוויר מתחיל להתקדר, אך ניתן לעשות זאת גם בתקופות אחרות. 

הדבר החשוב ביותר לפני הכריתה הוא להכין את השטח, להכיר את מאפייני העץ, ולהשתמש בציוד הנכון. אריאל הגוזם יודע לשים דגש על שמירה על הצמחייה הסובבת, ולכן כל הלקוחות ממליצים עליו.
 

אם אתם מעוניינים לכרות עץ, אך לא כל כך בטוחים איך להתחיל, צלצלו אל 2962207 - 052 ,
ואריאל הגוזם ישמח להגיע ולספק לכם הסבר מלא!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים