אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

עיצוב עצים

 
עיצוב עצים משדרג את רמת החיים, מעניק אווירה ייחודית ומתאים לעיר ולכפר. אריאל הגוזם מציע לכם להצטרף אל מיליוני אנשים ברחבי העולם, שכבר נהנים מעצים מעוצבים:

צלצלו עכשיו 2962207 – 052 או השאירו פרטים באתר, והסביבה שלכם כבר לא תהיה אותו דבר!
 
עיצוב עצים אצל אריאל הגוזם
 

היתרונות של עיצוב עצים


לעיצוב עצים יש סל יתרונות מרשים. בעזרת העיצוב ניתן לשלב בין סוגי עצים, צמחייה ופרחים. העיצוב יכול להתכתב עם מאפיינים חיצוניים של הבית, להפריד בין שכנים, או ליצור סככה וקירוי טבעי. העיצוב כולל שירותי גיזום עצי נוי, פרי ודקלים, איסוף והרחקה של הגזם, וכמובן עיצוב שיחים וטיפול וגיזום בגדרות חיות. כל אלו יחד הופכים את הנושא של עיצוב עצים לחלק בלתי נפרד משמירה על איכות הסביבה וכדור הארץ.

הרבה יותר מעיצוב בלבד


על מנת לעצב שיחים יש צורך בידע ומיומנות של אנשי מקצוע. אריאל הגוזם מצויד בשורה ארוכה של כלים מאפשרים גיזום ועיצוב עצים ברמה הגבוהה ביותר. אריאל הגוזם מאמין בעבודה המתבצעת מכל הלב. רק בצורה כזו ניתן לעצב את העץ, ולגרום לו להמשיך ולפרוח.

בניגוד לעיצוב עצמאי או אישי, השירותים שמציע אריאל הגוזם נערכים כולם תוך הקפדה על כללי הבטיחות. אם אתם מעוניין בעיצוב עצים בגינה הפרטית, אך חוששים לפגיעה בתשתיות, בילדים או במסגרת הבית – אריאל הגוזם ישמח להגיע, ולתת לכם הצעת מחיר משתלמת בתנאים בלתי מתפשרים, לעיצוב עצים בפרט ולכל טיפול סביבתי בכלל.

אריאל הגוזם הוא גם מעצב


אריאל הגוזם מספק כיום שירותים ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. עיריות וגופים גדולים פונים אליו באופן קבוע  לצורך ניצול היכולות היצירתיות והאסתטיות שלו. בואו והצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים.

בזכות אריאל הגוזם כבר לא צריך להסתפק בשורת עצים לא מסודרת: מתקשרים עכשיו

לטלפון 2962207 – 052, או משאירים פרטים באתר הרשמי, ומגלים עולם שלם של עיצוב עצים!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים