אריאל הגוזם - גיזום עצים מקצועי
 
 
 
 
 

עקירת עצים

 
אריאל הגוזם מציע לכם להפסיק לקחת סיכונים, ולהתחיל כבר עכשיו בטיפול מלא בעצים:

צלצלו 2962207 – 052, או השאירו פרטים ובואו לשפר את איכות החיים שלכם!
 
בעת עקירת עצים חשוב לשמור על הבטיחות
 
ישנם מספר מצבים בהם כדאי לבצע עקירה או כריתה של עצים. ראשית, עצים הנשתלים במקומות לא נכונים עשויים לפגוע בצנרת, בחשמל ובתשתיות נוספות. המטרה של עקירת עצים היא לשמור על הסביבה, אך מבלי לסכן את העוברים והשבים. לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים מזמינים שירותי כריתת עצים בקרבת מעבר הולכי רגל. כך לדוגמא נהוג לכרות עצים המתפשטים אל כבישים או מדרכות. שנית, לעיתים קרובות יש צורך בעקירת עצים מתוך החצר הפרטית. רבים שותלים עצים גדולים מבלי לחשוב על המשמעות. התוצאות יכולות להיות הרסניות, ולכן עקירת עצים חייבת להתבצע בצורה מקצועית.

איזו הסמכה נדרשת לצורך כריתת עצים?


עקירת עצים דורשת מיומנות, מקצועיות וציוד הנדסי משוכלל. בניגוד לגיזום עצים או סידור גדר חיה, עקירה וכריתה של עצים מחייבים רישיון והסמכה. גופים ציבוריים בישראל מפקחים אחר הנושא של כריתת עצים, ואינם מאשרים לכל גורם לעשות זאת. אריאל הגוזם מחזיק בניסיון של שנים רבות, ומזמין אתכם להצטרף אל רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים. בתור איש מקצוע המכיר מקרוב את ההשלכות של עקירת עצים, אריאל הגוזם מאמין בשירות אדיב ובטיחותי.

הבטיחות לפני הכל


שירותי עקירה וכריתה הניתנים על ידי אריאל הגוזם מבוצעים תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות. אריאל הגוזם מרחיק ילדים וסקרנים מאיזור העקירה, מוודא במהלך העבודה כי לא נשקפת סכנה לסביבה ולצמחיה, ומפקח אחר התפתחות העץ גם בסיום הכריתה. כל היתרונות הללו הופכים את אריאל הגוזם לגורם מוביל בתחום העקירה והכריתה בישראל.

צלצלו עכשיו אל המספר 2962207 – 052, ותאמו ביקור של אריאל הגוזם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אריאל הגוזם |  אנגל 5 פתח תקווה | טל': 072-3227282 |  נייד: 2962207 - 052  |  פקס:9215335 - 03  |   דוא"ל: ariel@hagozem.com 
 
שעות פעילות: יום א' - יום ה' 24 שעות ביממה | יום שישי 13:00 - 00:00 | שבת 00:00 - 20:00
 
 
 
 
 
 
ZAP Group בניית אתרים